top of page

Auto Elektryk

auto elektryk jabłonna legionowo

Sprawne działanie samochodów nowej generacji jest w coraz większym stopniu uzależnione od prawidłowego funkcjonowania instalacji elektrycznej w pojeździe. Jej diagnostyką oraz naprawą zajmuje się auto elektryk (tzw. elektromechanik), którego kompetencje są zupełnie inne iż kompetencje mechanika samochodowego.

 

Czym zajmuje się auto elektryk?

 

Do licznych kompetencji elektromechanika zaliczamy m.in.:

  • montaż, kontrolę oraz naprawę układów elektrycznych w pojazdach,

  • weryfikację prawidłowego działania zapłonu i świateł,

  • podniesienie komfortu jazdy poprzez naprawę/instalację systemu muzycznego lub klimatyzacji.

 

 

Auto Elektryk Jabłonna

 

K&K Auto Serwis Jabłonna współpracuje z wykwalifikowanym i doświadczonym elektrykiem samochodowym. Nasz specjalista to osoba odznaczająca się wysokimi kompetencjami w zakresie diagnostyki i serwisowania instalacji w pojazdach osobowych oraz samochodach dostawczych. Na potrzeby naszych Klientów oferujemy również szereg usług skierowanych do miłośników jednośladów.

 

Na terenie naszego warsztatu zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę serwisową pojazdów niezależnie od marki, modelu, rocznika produkcji czy przebiegu. Współpracujemy w tym zakresie z klientami indywidualnymi oraz właścicielami pojazdów firmowych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem diagnostycznym, dzięki czemu nasz Auto Elektryk z łatwością może identyfikować pochodzenie zgłaszanych przez klientów usterek i je naprawiać.

 

Auto Elektryk Legionowo

 

Auto Elektryk K&K działa na terenie miejscowości Jabłonna. Dogodna lokalizacja serwisu oraz jego skomunikowanie z okolicznymi miejscowościami sprawia, że nasze usługi elektryczne możemy z czystym sumieniem polecić także kierowcom z terenu miasta Legionowo.

 

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług Auto Elektryka zapraszamy do kontaktu w celu określenia najbardziej dogodnego terminu przeprowadzenia diagnostyki i naprawy. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą wymiany oleju oraz naprawy rozrządu.

bottom of page