top of page

Naprawa rozrządu

wymiana rozrządu jabłonna legionowo

Właściciele pojazdów, w szczególności samochodów używanych doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważna jest wymiana rozrządu. W przeciwnym razie koszty naprawy silnika mogą być tak wysokie, że bardziej opłacalny będzie zakup sprawnego silnika używanego. Na czym polega naprawa rozrządu? Co ile należy wymieniać pasek rozrządu?

 

Wszystko zależy od marki samochodu oraz rocznika produkcji. Niektórzy producenci zalecają wymianę rozrządu już po przejechaniu 40 tys. kilometrów, a inni dopiero po pokonaniu 210 tys. kilometrów. Ostatecznej odpowiedzi udzieli nam książka serwisowa pojazdu. A jak naprawa rozrządu powinna przebiegać w przypadku samochodu używanego?

 

Tutaj producenci określają interwał wymiany paska rozrządu w sposób dwojaki:

  • w interwale czasowym: co 5 lat,

  • w zakresie przejechanych kilometrów: np. co 60 tys. kilometrów.

 

Naprawa rozrządu Jabłonna

 

K&K Auto Serwis Jabłonna oferuje kompleksowe naprawy rozrządów. Realizujemy zarówno usługi naprawcze, jak również wymiany rozrządów. Działamy na rekomendowanych częściach zamiennych najwyższej jakości, co przekłada się na wysoką sprawność podzespołów oraz ich odporność na uszkodzenia.

 

Naprawa rozrządu Legionowo

 

Dogodna lokalizacja naszego serwisu sprawia, że z czystym sumieniem możemy polecić usługi K&K Auto Serwisu Jabłonna także kierowcom z miejscowości ościennych, w tym z sąsiedniego Legionowa. Naprawy awaryjne obsługujemy od ręki – czasookres naprawy każdorazowo zależy od skali usterki oraz dostępności części zamiennych. W przypadku planowanej wymiany rozrządu zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą serwisu instalacji LPG, wymiany opon oraz auto elektryka.

bottom of page