top of page

Wymiana oleju Jabłonna

wymiana oleju legionowo jabłonna

Olej silnikowy to jeden z płynów eksploatacyjnych, który odpowiada przede wszystkim za smarowanie współpracujących ze sobą elementów silnika. Zadaniem oleju silnikowego jest zapobieganie tarciom, chłodzenie pracujących komponentów, a także zabezpieczanie elementów silnika przed korozją i osadzaniem się zanieczyszczeń. Aby olej silnikowy jak najlepiej spełniał swoją rolę niezbędna jest jego regularna wymiana.

 

K&K Auto Serwis Jabłonna oferuje wymianę oleju samochodowego wraz z filtrem oleju. Wymiana oleju w naszym przeprowadzana jest zgodnie z wymogami ochrony środowiska i odbywa się w oparciu o oleje oraz filtry renomowanych producentów. Dzięki temu macie Państwo pewność niezawodnej pracy silnika pomiędzy kolejnymi wymianami oleju i filtra oleju.

 

Serwis olejowy: Legionowo

 

Kompleksowy serwis olejowy (wymiana oleju wraz z wymianą filtra oleju) polecamy przeprowadzać zgodnie ze wskazaniami producenta pojazdu. Najczęściej są one zawarte w instrukcji użytkowania pojazdu. O konieczności wymiany oleju może nam również przypomnieć komputer pokładowy. W samochodach starszych najbezpieczniejsze widełki dla wymiany oleju to:

  • limit przejechanych kilometrów: między 10 do 15 tysięcy km,

  • limit czasowy: nie rzadziej niż raz do roku, nawet jeśli nie spełniliśmy warunku limitu przejechanych kilometrów.

Regularny serwis olejowy w przypadku samochodu używanego podnosi żywotność silnika, skutecznie przeciwdziałając jego awariom.

 

Serwis olejowy oferujemy klientom z terenu miejscowości Legionowo i Jabłonna, a także najbliższej okolicy. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę klientom prywatnym i biznesowym. Obsługujemy pojazdy niezależenie od marki, modelu, roku produkcji oraz przebiegu.

 

Kierowców zainteresowanych możliwością wymiany oleju w naszym Serwisie Jabłonna zachęcamy do uprzedniego kontaktu telefonicznego w celu ustalenia najbardziej dogodnego terminu usługi. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą naprawy rozrządu, wymiany opon oraz serwisu instalacji LPG.

bottom of page